«RT Alliance» ЖШС өкілдерімен кездесті

25-26 қаңтар күндері «Мансап және бизнес-серіктестік» орталығы «Экономика және аудит», «Мұнай, газ және химиялық инжинирия» жоғары мектептерімен бірлесіп «RT Alliance» ЖШС басшылығының өкілдері мен «Мұнай-газ ісі», «Экономика», «Қаржы» білім беру бағдарламаларының студенттері арасында кездесулер ұйымдастырды. Кездесу барысында директордың орынбасары Литвиненко Андрей Андреевич, коммерциялық бөлім басшысы Қабиева Динара Булатқызы, кадр бөлімінің менеджері Бимуханова Гүлмира Қайдарқызы студенттерді кәсіпорын қызметімен таныстырып, кәсіптік тәжірибеден өту және кәсіпорында жұмысқа орналасу мүмкіндіктері туралы ақпарат берді. Кездесу соңында «RT Alliance» ЖШС өкілдері студенттермен әңгімелесулер жүргізді.