8 қыркүйекте Zhangir khan университетінде барлығына арналған Demo day!
Сізді жаңа идеялар, сарапшылар және нетворкинг күтеді!

КЕАҚ «Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті» және «West Startup Incubator» бизнес-инкубаторы өз құрметтерін білдіре 1-ші өтеусіз бизнес-инкубациялау бағдарламасының көрсетілім күніне шақырады, “QazInnovations” инновацияларды дамыту жөніндегі ұлттық агенттігі “АҚ-мен гранттық келісім шеңберінде өткізіледі!

Грантты өтеусіз негізде іске асыру шеңберінде стартаптарды бизнес-инкубациялау және сертификаттар бере отырып, технологияларды коммерцияландыруға арналған конкурстарға одан әрі қатысу үшін жобаларды дайындау бойынша оқыту жүргізілді.

Жобаларды бизнес-инкубациялау бойынша Сертификат “QAZINNOVATION “НАРИ” АҚ-дан технологияларды коммерцияландыруға арналған конкурсқа қатысуға мүмкіндік береді, грант сомасы 20 млн. теңгеге дейін құрайды.

Тренинг жобаларды дайындауға және нарықта одан әрі ілгерілетуге бағытталған. Сарапшылар бизнес жобаларды ілгерілету мен коммерцияландыруда практикалық тәжірибесі бар жоғары кәсіби маман-менторлар болып табылады.

Оқыту шеңберінде оқытудың мынадай модульдері қарастырылған: өнімнің нарықтық тауашасын және әлеуетті мақсатты аудиторияны айқындау; жобалардың бизнес-моделін әзірлеу; жобаның қаржылық моделін құру; зияткерлік меншік объектілерін қорғау, қорғау және ұтымды пайдалану; жобаларды әлеуетті бизнес-серіктестер алдында таныстыруға дайындау және т. б.

Demo day аясында диалог алаңы, атап айтқанда, инновациялық жобалар мен стартаптың көрмесі мен тұсаукесері ұйымдастырылады. Бизнес-инкубациялық бағдарламаға қатысушылар экономиканың түрлі салаларындағы (ауыл шаруашылығы, қайта өңдеу өнеркәсібі, құрылыс, машина жасау, IT және т.б.) стартап жобаларды ұсынады.

Бизнес-инкубациялау бағдарламасының және Демо күнінің нәтижелері бойынша біздің қатысушыларымыз:

– инновациялық жобаңыздың немесе стартапыңыздың идеясын жақсарту;

– сарапшылар мен тәжірибелі кәсіпкерлерден кеңес алу;

– жеке трекермен жұмыс;

– өз стартапыңыз туралы нақты көзқарасты қалыптастыру;

– топты толықтыру;

– алғашқы инвестицияларды тарту;

– пікірлес адамдар қауымдастығын табыңыз!

Демо-күнге қаланың кәсіпорындары мен ұйымдарының өкілдері, сондай-ақ түрлі салалардың сарапшылары шақырылды.

Осы іс-шарада әлеуетті бизнес әріптестер және/немесе инвесторлар әзірлеушілермен жеке кездесе алады, сондай-ақ өзара тиімді ынтымақтастық пен бірлескен қызмет, оның ішінде коммерцияландыру жобаларын гранттық қаржыландыруға арналған конкурстарға қатысу шарттарын талқылай алады.

Сізді инновацияның керемет атмосферасы, пайдалы нетворкинг және тәжірибе алмасу күтеді!

Іс-шара 2023 жылғы 8 қыркүйек жұма күні сағат 14:00-де өтеді.

Өтетін орны: Жәңгір хан көшесі, 51, БҚАТУ. Жәңгір хан, 02 ғимарат, 2 қабат, Коворкинг орталығы.

Осы іс-шараға қатысу мәселелері бойынша Университеттің Бизнес-инкубаторының басшысы Гүлшат Айешеваға (Тел.: +7 705 3870601, gulshat74@bk.ru).