Қазақстан-Америка университеттік консорциумының (KUUC) серіктестік бағдарламасы

Жәңгір хан атындағы БҚАТУ Қазақстан-Америка университеттік консорциумы (KUUC) серіктестік бағдарламасының мүше-құрылтайшыларының бірі ретінде таңдалды. Бағдарлама инновациялық консорциум мен тәжірибешілер қауымдастығын құру жолымен АҚШ пен Қазақстан ұйымдары арасындағы бұрыннан келе жатқан байланыстарды нығайтуға және жаңа стратегиялық әріптестікті дамытуға бағытталған.

Қазақстан-Америка университеттік консорциумының (KUUC) серіктестік бағдарламасының мүше-құрылтайшыларының бірі ретінде таңдалуымыз – біз үшін зор мәртебе. Бұл бастама Қазақстан мен Америка Құрама Штаттарының университеттері мен колледждері арасындағы екіжақты ынтымақтастыққа ықпал ететін жоғары білім беру экожүйесін дамытуға бағытталған.

Бағдарламаның link to program page парақшасынан толығырақ біле аласыздар. Бағдарлама туралы толығырақ білу үшін LINK сілтемесіне өтіңіз.