Jaiq Hackathon – да 1 орын!

Үздік командалар финалға қатысып, олардың арасында Жәңгір хан атындағы БҚАТУ-нің магистранттары мен студенттерінің “Zerek” командасы болды.  Аталған команда құрамында Айхан Оразалин, Асылжан Зәкәрия және Ерасыл Байзақов бар.

Команда мүшелерінің пікірінше, бұл іс-шараға қатысу өте қызықты және пайдалы болды. Олар үшін бұл өз әлеуетін көрсетуге, командада жұмыс істеуді үйренуге, шығармашылық ойлауды дамытуға тамаша мүмкіндік болды. Олар өздері үшін жаңа міндеттерді зерттеу, тәжірибе жасау және тиімді шешімдер табу қабілетінің арқасында жеңіске жетті.

Олардың жобасының мәні жасанды интеллект көмегімен өндірістегі қауіпсіздікті және қоршаған ортаны қорғауды арттыру болды. Жеңімпаздар индустриялық әріптестердің қолдауымен одан әрі іске асыру және дамыту үшін бас жүлдеге 4 миллион теңге алды.

Университеттің Коммерцияландыру және бизнес-инкубациялау кеңсесінің жетешісі Г. А. Айешеваның айтуынша, хакатондарға қатысу қатысушыларға қарқынды даму ортасында өз күштерін сынауға мүмкіндік береді, желіге қосылуға және кәсіби өсуге бірегей мүмкіндік береді.

Балаларға инновациялық жобаны одан әрі ілгерілетуді және коммерцияландыруды тілейміз!